Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Lot Japans Imari (5x)
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen antiek Japans imari porselein. Bestaande uit één dekselvaas en vier borden. Eén bord haarlijn en chips, rest goed. Afmeting: 19 x Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Set Japanse Satsuma vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee sets antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.

Lot cloisonné
Resultaat: 45 EUR

Lot cloisonné. China/Japan, Duitsland. Bestaande uit; kom + dekseldoos meiji-stijl. Vaas, China. Overlay bord, Plüderhausen. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Chinees porselein. Onder andere; Twee rijstkommen + lepels , feniks/draak decor, 19e eeuw. Eén bord met floraal decor. blauw-wit, circa 1900. Afmeting: 11,7 x Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Beide haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese borden Ø 24,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Drie grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 24,6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels
Resultaat: 60 EUR

2x Chinese vaas met zilver
Resultaat: 180 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen met zilveren monturen. Eén vaas gelijmd. Monturen later. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

5x Japanse kutani kop + schotels
Resultaat: 40 EUR

6x Japanse imari kop + schotels
Resultaat: 160 EUR

Zes Japanse imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Berglandschap/goud decor. Eén chip schotel. Afmeting: 7 x 12,5 cm. Ø. In goede staat.

Tangka (Tibet)
Resultaat: 70 EUR

Gedetailleerde Tibetaanse tangka op linnen, met verso stempel Bawatdee Thapae. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 54 cm. In goede staat.

3x Japanse Kutani vaas, H 15 - 18,5 cm.
Resultaat: 45 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Grotere vaas heeft haarlijn. Afmeting: H 15 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse imari schotel Ø 45 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse imari porseleinen wandschotel. Floraal/waterpartij/goud decor. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse familie rose dekselvaas met geisha's in de wolken decor + tekst. Bovenrand restauratie + chip deksel. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Exclusief Nieuw Zeeland kunstwerk
Resultaat: 1.700 EUR

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 110 EUR

Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Antiek Chinees rolschilderij met geisha. Met signatuur. Circa 1920. Gouache. Afmeting: H 110 x B 20 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha met blauw decor. Afmeting: 19,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.

2x Chinees aardewerk
Startprijs 20 EUR

Twee delen Chinees aardewerk. Kylin figuren met brons-kleurige polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel met tekst Ø 31,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met geritste tekst, vergulding en signatuur. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 10,2 cm.
Startprijs 375 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekseldoos met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. geheel staand op console. Afmeting: H 6,2 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Satsuma kaststel, 1920
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Japanse satsuma porseleinen vazen met geisha's in landschap decor + goud decor. Circa 1920. Afmeting: 22 - 32 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 60 EUR

Chinese yixing trekpot met losse ringen op het deksel. Afmeting: 8,5 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.