Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen imari schenkkan met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen terrine
Startprijs 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/goud decor. Bloemenknop op deksel gelijmd. Afmeting: 18 x 22 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Startprijs 650 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/emaille/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen soepterrine
Startprijs 1.250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung soepterrine met onderschaal. Floraal/landschap decor. Twee chips aan onderschotel, verder goed. Afmeting: 26 x 38 x 28 cm.

Zeldzaam 5-delig Chinees kaststel
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen cheng lung kaststel. 18e Eeuw. Pagode in landschap decor. Alléén randfrit. Afmeting: H 20,5 - 25 cm.

Mandarijn kommetje met zilver
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose kom met mandarijn decor + later aangebrachte zilveren voet en rand. Haarlijn. Afmeting: H 9,3 x Ø 18,8 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari kwispedoor Ø 17 cm.
Resultaat: 120 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Japans porseleinen Imari kwispedoor met floraal/goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Fam Verte borden Ø 21,5 - 22 cm.
Startprijs 950 EUR

Twee Chinese borden Ø 21,2 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 1x 18e eeuw, Imari, floraal/goud decor. 1x 17e - 18e Eeuw met tuin decor, met bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees snijwerk
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Chinese rood-lakwerk altaar stukken met bladgoud in baklijst. Afmeting: 44 x 38 cm. In goede staat.

Aziatisch figuur
Startprijs 120 EUR

Chinees altaarstuk
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees ossenbloed/rood altaar stuk met hoogwaardigheidsbekleders in pagode decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 37 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Oosters altaarstuk
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Oosterse vergulde houtgestoken altaar stukken. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 46 x 10 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 45,5 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot. Familie verte. Bovenrand restauratie + deksel restauratie. Floraal/fruit/vogels/kostbaarheden decor. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,2 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kastkommen met floraal decor. Eén kom chip + haarlijn. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 9 x Ø 20,2 cm. In matige staat.

Chinese schotel Ø 13,7 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen schotel met kraanvogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.

Drie Chinese cups
Resultaat: 140 EUR

Drie Chinese snuffbottles
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Twee met bodemmerk. 1x Figuur/tekst decor. 1x Draken decor. 1x Salamander decor. Afmeting: H 7,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot Japanse imari borden (7x)
Resultaat: 45 EUR

Zeven antieke Japans porseleinen imari borden. Divers. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 16 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari klapmutskom met floraal/goud decor. Chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 110 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse schotel Ø 24,2 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse of Chinese schotel met kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Chinees porseleinen sang de boeuf vaas. 18e - 19e Eeuw. Bodemrand onregelmatig. Afmeting: H 32,5 cm. In redelijk/goede staat.