C. Krijnse. Circa 1930. Stilleven met bloemenvaas, fruit, Delftse fayence schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Amiss. 1958 - . Tromphe L'oeil voorstelling. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.
Chris de Moor. 1899 - 1981. Watermolen. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Gilder. Israël 1948. Twee vrouwen voorstellingen. Olieverf op linnen + aquarel op papier. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Kiki. '72. Portret man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Aimee Crince Le Roy, epreuve 'd artiste 1993 nr. 1. Titel: Vroeg voorjaar 's nachts. Houtsnede/lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 50-er Jaren. Argeno Como Suisse. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Aimeé Crince Le Roy. 1928 - 2008. Nr i epreuve 'd Artiste 1994. Titel: Bruid met maanman. Houtsnede/Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1994. Zuid Amerikaanse naakte vrouw met papegaai. Olieverf op papier. Afmeting: H 78 x B 55 cm. In goede staat.
Christiaan de Moor. 1899- 1981. Stadsgezicht Caprio. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 72 cm. In goede staat.
Aimeé Crince Le Roy. Epreuve 'd Artiste 1992 No 1. Titel: La Belle Japonaise. Houtsnede/Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.
Aimee Crince Le Roy, 1965. 1928 - 2008. Nr. 6/15. Titel: De bruid van gisteren. Houtsnede/lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 48 cm. In goede staat.
Joke Vermeulen. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
A. Linssen. '88. Vogelnest bij venster. Olieverf op board. Afmeting: H 44,5 x B 39 cm. In goede staat.
Francine Schrikkema. 2000. Hollandse School. Abstract landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1940. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 77 cm. In goede staat.
J. van Warmenhoven. Circa 1930. Boerderij met waterpomp. Olieverf op linnen. Gaatje in linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
G.H. de Groot. 1878 - 1948. Landschap met boerderij en kerktoren. Craquelé + scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In matige staat.
Hollandse School. Circa 1900. Stadsgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.
Kees Broerse, 1943. 1900 - 1972 Enschede. Zeegezicht met branding en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 (Ootmarsum). Winters bosgezicht met paardenwagen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 67 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011. Ootmarsum. Hollands wintergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.