Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

C. Krijnse, Stilleven met bloemenvaas
Startprijs 70 EUR

C. Krijnse. Circa 1930. Stilleven met bloemenvaas, fruit, Delftse fayence schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In redelijk/goede staat.

Roy Amiss, Tromphe L'oeil voorstelling
Startprijs 40 EUR

Roy Amiss. 1958 - . Tromphe L'oeil voorstelling. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.

Chris de Moor, Watermolen
Resultaat: 90 EUR

Chris de Moor. 1899 - 1981. Watermolen. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

2x Jacob Gildor, 2x Vrouwen voorstelling
Resultaat: 150 EUR

Twee werken van Jacob Gilder. Israël 1948. Twee vrouwen voorstellingen. Olieverf op linnen + aquarel op papier. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

Kiki, Portret van man
Resultaat: 60 EUR

Kiki. '72. Portret man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Aimee Crince Le Roy, Vroeg voorjaar 's nachts
Startprijs 80 EUR

Aimee Crince Le Roy, epreuve 'd artiste 1993 nr. 1. Titel: Vroeg voorjaar 's nachts. Houtsnede/lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Argeno Como Suisse
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 50-er Jaren. Argeno Como Suisse. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Aimeé Crince Le Roy, Bruid met maanman
Startprijs 80 EUR

Aimeé Crince Le Roy. 1928 - 2008. Nr i epreuve 'd Artiste 1994. Titel: Bruid met maanman. Houtsnede/Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 52 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zuid Amerikaanse naakte vrouw met papegaai
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. 1994. Zuid Amerikaanse naakte vrouw met papegaai. Olieverf op papier. Afmeting: H 78 x B 55 cm. In goede staat.

Christiaan de Moor, Stadsgezicht Caprio
Resultaat: 80 EUR

Christiaan de Moor. 1899- 1981. Stadsgezicht Caprio. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 72 cm. In goede staat.

Aimeé Crince Le Roy, La Belle Japonaise
Startprijs 80 EUR

Aimeé Crince Le Roy. Epreuve 'd Artiste 1992 No 1. Titel: La Belle Japonaise. Houtsnede/Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.

Aimee Crince Le Roy, De bruid van gisteren
Startprijs 50 EUR

Aimee Crince Le Roy, 1965. 1928 - 2008. Nr. 6/15. Titel: De bruid van gisteren. Houtsnede/lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 48 cm. In goede staat.

Joke Vermeulen, Abstracte compositie
Resultaat: 80 EUR

Joke Vermeulen. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

A. Linssen, Vogelnest bij venster
Startprijs 100 EUR

A. Linssen. '88. Vogelnest bij venster. Olieverf op board. Afmeting: H 44,5 x B 39 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Abstract landschap
Resultaat: 45 EUR

Francine Schrikkema. 2000. Hollandse School. Abstract landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met meeuwen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1940. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 77 cm. In goede staat.

Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep
Startprijs 70 EUR

J. van Warmenhoven, Boerderij met waterpomp
Startprijs 40 EUR

J. van Warmenhoven. Circa 1930. Boerderij met waterpomp. Olieverf op linnen. Gaatje in linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.

G.H. de Groot, Landschap met boerderij en kerktoren
Startprijs 40 EUR

G.H. de Groot. 1878 - 1948. Landschap met boerderij en kerktoren. Craquelé + scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In matige staat.

Hollandse School, Stadsgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR

Hollandse School. Circa 1900. Stadsgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Zeegezicht
Startprijs 80 EUR

Kees Broerse, 1943. 1900 - 1972 Enschede. Zeegezicht met branding en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Wim Riem, Winters bosgezicht met paardenwagen
Resultaat: 100 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011 (Ootmarsum). Winters bosgezicht met paardenwagen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 67 cm. In goede staat.

Wim Riem, Hollands wintergezicht met boerderij
Startprijs 80 EUR

Wim Riem. 1922 - 2011. Ootmarsum. Hollands wintergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Hollandse landkaart
Startprijs 40 EUR