Twee 19e eeuwse geglazuurde terracotta borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen octagonaal jachtservies met dierenkoppen. Blindmerk F + M. Circa 45-delig. Eén deel gelijmd. Enkele minimale chip. Afmeting: 10 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Meissen porseleinen dienblad. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Gemerkt Tichelaar/Makkum. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot divers Hollands Fries kerfsnede aardewerk. Onder andere Lemmer. Circa 1900. Afmeting: 7 - 24 cm. In goede staat.
Duitse kobalt blauwe porseleinen Meissen vaas. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Eén deksel gelijmd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen schalen. Floraal/draak en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws polychrome fayence tabakspot met messing deksel + leeuwenkoppen. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vijf delen Delfts fayence. Divers. Naar Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie tegels + twee borden. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselpotten met chinoiserie decor. Voorzien van antieke messing deksels. Eén goed. Eén gerestaureerd + haarlijnen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse plaquette met winterse ijspret voorstelling. Circa 1910. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 30,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Restauraties/beschadigingen + goed. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse polychrome plooischotel. Circa 1700. Haarscheur. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 22,2 cm.
Antieke Duitse theebus van porselein. Sangerfest Coburg 1886. Afmeting: H 11cm. In goede staat.
Vier delen antiek Duits steengoed. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; grote pelgrimsfles/kruik. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.
Lot met zeven oude porseleinen reclame etalage schilden. 20e Eeuw. Divers. In goede staat.
Zeer grote antieke Gouda-Holland platelen wandschotel met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.