Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Antieke vijzel
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten vijzel met stamper en bandintarsia. Afmeting: H 24 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

16e Eeuwse bronzen kandelaar
Startprijs 300 EUR

Gotische bronzen knopenkandelaar. 16e Eeuw. Bovenkant ingekort. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.

2x Bronzen kraagkandelaar
Startprijs 200 EUR

2x Bouwpakket vliegtuigen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke papieren bouwpakketten. 1x Messerschmitt 109 F. 1x Potez 63. Editions Chagor. In mint conditie. Afmeting: 35 x 19,5 cm. / 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees kamerscherm, 132 x 150 cm.
Startprijs 350 EUR

Groot Chinees kamerscherm met reliëf decor van been, edelsteen et cetera. Met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 132 x 150 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolen
Startprijs 180 EUR

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 600 EUR

Antieke koekplank, 37 x 29 cm.
Resultaat: 50 EUR

3x Gebrandschilderd glas
Startprijs 80 EUR

Drie gebrandschilderde ruiten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder meer galjoen, heren portret, spreuk. Gebarsten. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse bureauset/brievenhouder/inktset, 1880
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse wortelnoten inktset met brievenhouder + lade + glazen inktpotten. Circa 1880. Afmeting: 27 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke dekseldoos met intarsia. Circa 1880. Fineerschade. Afmeting: 26 x 31 x 59 cm. In matige staat.

3x Samovaar
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke samovaars. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 49 cm. In goede staat.

Lot bierpullen (13x)
Resultaat: 70 EUR

Lot oude + antieke bierpullen. 20e Eeuw. Onder andere van kristal, porselein, keramiek. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Twee plated dienbladen
Resultaat: 70 EUR

Stel Empire stijl vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse kratervazen van koper en verguld messing met rood marmer basement. 22 cm. In goede staat.

Antiek klein hangkastje, 1890
Resultaat: 160 EUR

Antiek eikenhouten historisme hangkastje met messing plaquette. Circa 1890. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Lot dekseldozen (4x)
Resultaat: 60 EUR

Antieke kist, 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke koloniale kist met wit metalen beslag + origineel slot en sleutel. Circa 1880. Afmeting: 25 x 51 x 28 cm. In goede staat.

Zandstenen gestoken kist
Resultaat: 250 EUR

Romaanse stijl (14e eeuw) zandstenen gestoken kist op twee slede poten. Figuren/leeuwenkoppen decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Chinese sieraden kist
Resultaat: 90 EUR

Chinese, hardhouten sieradenkist met lades, deksel en koperen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 37 x 24 cm. In goede staat.

2x Tramp naaikist
Startprijs 80 EUR

Twee antieke houten Tramp Art deksel naaidozen. Circa 1900. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Biedermeier handwerkkist, 1850
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse wortelnoten biedermeier handwerkkist met floraal intarsia decor. Met diverse compartimenten met deksels. Circa 1850. Afmeting: 17 x 40 x 27 cm. In zeer goede staat.

Schwarzwalder kist
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder houtgesneden (handwerk)kist met 16 lades. Druivenrank decor. Afmeting: 24 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Oude Marokkaanse theedoos
Resultaat: 50 EUR

Oude Marokkaanse theedoos versierd met been en parelmoer mozaïek. Afmeting: 14 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.