Vijf antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; messing, notenhout en blik. Circa 1900. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Vijf antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; ijzer, messing, hout en blik. Circa 1900. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke koffiemolens. IJzer + messing met hout. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Duitse biedermeier koffiemolens met intarsia en messing. Circa 1830. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. Duitsland. 1x Vroeg 19e eeuw, notenhout met intarsia, biedermeier. 1x Iepenhout, circa 1900. 1x Beukenhout, klein, circa 1900. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse bijbel met honderd platen van Gustav Doré. Uitgave van D.A. Thieme te Arnhem. Afmeting: 10 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen met origineel messing beslag + sloten. Mahonie + teak. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Vroege, Hollandse 16e - 17e eeuwse bronzen kraagkandelaar. Restauratie bovenste gedeelte. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek. Bestaande uit: 2x Messing vergulde wandmedaillons, rococo. 1x Messing fotolijst. 1x Messing wandplaquette, ganzen. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Bronzen Romaanse tafelbel met annotatie 1363 (historisme). Plus een tafelstuk (= lampenvoet geweest) met figuren. Afmeting: 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Terracotta lampenvoet met putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp. Zes-armig. Gesigneerd J.J. Verburg, Den Haag. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 60 cm. In goede staat.
Vier antieke bronzen kaarskandelaren. 2x Set. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Oud Laterna Magica filmstrip projector, Real Filmstrip. Toverlantaarn. Met originele doos + beschrijving. Afmeting: 47 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde Villeroy & Boch plaquettes met Delftse beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Apart meetinstrument met compas. Ahrend 7312. Circa 1920. Afmeting: 10 x 17 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing met koperen doofpot + zeldzaam theelicht met transparante porseleinen plaquettes met landschappen + Rotterdam Witte Huis. Circa 1910. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Antieke uitklapbare damesbril. Circa 1900. Messing verguld + schildpad imitatie. Afmeting: 8 x 11 x 1,5 cm. In goede staat.
Antieke vergulde koperen kapstok met vergulding in bamboe decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x 66 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen jardiniere in jugendstil-stijl, met zweepslag decor en vrouwenbuste. 20e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 5,9 x 17 cm. In goede staat.
Antieke bronzen, gepolijste, pronkschenkkan met putti decor. Neo renaissance. Historisme. Circa 1880. Stam iets verbogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.