Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire klok met bron automaat. Glazen spiraal mist. Automaat functioneert. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met diverse houtsoorten. Voorzien van origineel zakhorloge uurwerk. In werkende staat + sleutel. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco wekkerklok van bakeliet. Gemerkt JAZ. Circa 1930. Afmeting: 19 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wandklok met emaille cartouches. Gemaakt van notenhout. Met vergulde bronzen monturen. Circa 1890. Historisme. Weekloper. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse waterklok met messing. ca 1900. Waterreservoir mist. 80 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen louis philippe pendule met bloemenmeisje en zwaan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versiering. Halfuur-slag, achtdaags-uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met slagwerk. Floraal decor. Twee deurtjes later. Afmeting: 22 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klokkenman van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout, ossenbloed kleur. Met maanstand, wekker en bruidskrans. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok. Eiken. Meerkrab-kleur, wijzerplaat met landschap, kerk, figuren decor. Afmeting: circa 142 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese schippertjes wandklok + kleedje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.