Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco figuur, Liggende panters 5024
Art Deco figuur, Liggende panters
Startprijs 900 EUR
Bronzen panter naar Bugatti 5025
Bronzen panter naar Bugatti
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Bronzen olifant met drie koppen 5026
Bronzen olifant met drie koppen

Resultaat:

170 EUR

Mariabeeld, H 75 cm. 5027
Mariabeeld, H 75 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Bronzen boeddha figuren, H 19 - 25 cm. 5028
2x Bronzen boeddha figuren, H 19 - 25 cm.

Resultaat:

100 EUR

Bronzen figuur naar Bugatti 5029
Bronzen figuur naar Bugatti
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, H 64 cm. 5030
Bronzen figuur, H 64 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke bronzen figurengroep 5031
Antieke bronzen figurengroep

Resultaat:

950 EUR

Buste op sokkel + zuil, H 111 cm. 5032
Buste op sokkel + zuil, H 111 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen boeddha figuur, H 32  cm. 5033
Bronzen boeddha figuur, H 32 cm.

Resultaat:

200 EUR

Bronzen gorilla aap, H 55 cm. 5034
Bronzen gorilla aap, H 55 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Sculptuur, Napoleon 5035
Sculptuur, Napoleon

Resultaat:

80 EUR

Vijf houten olifanten met been 5036
Vijf houten olifanten met been
Startprijs 70 EUR
Vier houten beelden 5037
Vier houten beelden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Erotisch bronzen figuur, H 19 cm. 5038
Erotisch bronzen figuur, H 19 cm.

Resultaat:

130 EUR

Antiek bronzen figuur, Dansende naakte dame 5039
Antiek bronzen figuur, Dansende naakte dame
Startprijs 650 EUR
Houten engel 5040
Houten engel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
M. Dudzai?, Granieten sculptuur 5041
M. Dudzai?, Granieten sculptuur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke boekensteunen 5042
Twee antieke boekensteunen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen tijger 5043
Bronzen tijger

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee bronzen boeddha's 5044
Twee bronzen boeddha's

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Twee bronzen kraanvogels, H 40 - 80 cm. 5045
Twee bronzen kraanvogels, H 40 - 80 cm.

Resultaat:

190 EUR

Twee van lindenhout gestoken engelen 5046
Twee van lindenhout gestoken engelen
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Groot Maria beeld, H 128 cm. 5047
Groot Maria beeld, H 128 cm.

Resultaat:

100 EUR