Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wit marmeren figuur, Jongen met vissen 5072
Wit marmeren figuur, Jongen met vissen
Startprijs 900 EUR
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm. 5073
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Startprijs 650 EUR
Bronzen paard, 1900 5074
Bronzen paard, 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Moderne bronzen sculptuur 5075
Moderne bronzen sculptuur

Resultaat:

200 EUR

Bronzen sculptuur, H 26 cm. 5076
Bronzen sculptuur, H 26 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese sculptuur 5077
Chinese sculptuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Art Deco tafelblad, 1930 5078
Art Deco tafelblad, 1930

Resultaat:

70 EUR

Origineel antiek Weens brons, Arabische man met kist en sieraden 5079
Origineel antiek Weens brons, Arabische man met kist en sieraden
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee bronzen honden 5080
Twee bronzen honden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Maria met kind 5081
Bronzen figuur, Maria met kind

Resultaat:

90 EUR

Twee Mucha-stijl wandplaquettes 5082
Twee Mucha-stijl wandplaquettes
Startprijs 375 EUR
Antieke bronzen figuur, H 36 cm. 5083
Antieke bronzen figuur, H 36 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Vier bronzen boeddha figuren 5084
Vier bronzen boeddha figuren

Resultaat:

40 EUR

Bronzen figuur 5085
Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Bronzen buste, Edelman met hoed 5086
Bronzen buste, Edelman met hoed
Startprijs 125 EUR
Steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp, H 28,5 cm. 5087
Steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp, H 28,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen beeldengroep 5088
Bronzen beeldengroep

Resultaat:

110 EUR

Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk 5089
Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk
Startprijs 100 EUR
Oosters bronzen figuur, Arabier 5090
Oosters bronzen figuur, Arabier
Startprijs 120 EUR
Albasten figuur 5091
Albasten figuur
Startprijs 70 EUR