Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schaal Ø 43,5 cm. 73
Zilveren schaal Ø 43,5 cm.
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 74
Zilveren broodmand

Resultaat:

600 EUR

Zilveren olie-azijn stel 75
Zilveren olie-azijn stel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Schelp op zilveren voet 76
Schelp op zilveren voet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Zilveren snuifdoosjes, 1 als kabinet 77
2 Zilveren snuifdoosjes, 1 als kabinet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Zilveren geboortelepels 78
2 Zilveren geboortelepels

Resultaat:

45 EUR

Chinese blaker met zilverwerk 79
Chinese blaker met zilverwerk
Startprijs 125 EUR
Zilveren brandewijnkom 80
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 450 EUR
Zilveren brandewijnkom 81
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse bokaal met slijpwerk met zilver 82
18e Eeuwse bokaal met slijpwerk met zilver
Startprijs 1.000 EUR
Paar zilveren kandelaren 83
Paar zilveren kandelaren
Startprijs 320 EUR
Zilveren schaal & gesp 84
Zilveren schaal & gesp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren tabaksdoos 85
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kristallen schelp schaal op zilveren voet 86
Kristallen schelp schaal op zilveren voet

Resultaat:

60 EUR

Zilveren pijpcomfoor 87
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR
Boterpot + beschuitbus met zilverwerk 88
Boterpot + beschuitbus met zilverwerk
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren theebus 89
Zilveren theebus

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schelpdoos 90
Schelpdoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Taartschep 91
Taartschep

Resultaat:

60 EUR

Lot zilver (divers) 92
Lot zilver (divers)
Startprijs 150 EUR
Zilveren suikerdoos 93
Zilveren suikerdoos
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Nautilus schelp op zilveren voet 94
Nautilus schelp op zilveren voet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren lipstickhouder & doosje 95
Zilveren lipstickhouder & doosje

Resultaat:

70 EUR

Zilveren dekseldoos 96
Zilveren dekseldoos
Startprijs 380 EUR