Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren cabaret, 1730 25
Zilveren cabaret, 1730
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Lot Chinees zilver (3x) 26
Lot Chinees zilver (3x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Zilveren mandjes 27
2 Zilveren mandjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot djokja zilver 28
Lot djokja zilver

Resultaat:

160 EUR

Zilveren tafelstuk 29
Zilveren tafelstuk
Startprijs 650 EUR
Zilveren visschep 30
Zilveren visschep
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren roomstel, 3 delig 31
Zilveren roomstel, 3 delig

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren couvert 32
Zilveren couvert

Resultaat:

275 EUR

Zilveren dekselschaal 33
Zilveren dekselschaal
Startprijs 1.700 EUR
Twee zilveren kandelaren 34
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Zilveren kaarskandelaar 35
Zilveren kaarskandelaar

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3 Zilveren doosjes 36
3 Zilveren doosjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4 Zilveren doosjes 37
4 Zilveren doosjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere 38
Zilveren jardiniere

Resultaat:

325 EUR

Zilveren doos, 18e eeuw 39
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Poederdoos met lipstickhouder 40
Poederdoos met lipstickhouder

Resultaat:

90 EUR

Zilveren mand 41
Zilveren mand
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren schaal 42
Zilveren schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel op onderschotel 43
Zilveren koektrommel op onderschotel

Resultaat:

550 EUR

Zilveren lampenvoet 44
Zilveren lampenvoet
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren suikerbak 45
Zilveren suikerbak

Resultaat:

110 EUR

Karaf met zilveren montuur 46
Karaf met zilveren montuur
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote plated boot 47
Grote plated boot

Resultaat:

325 EUR

Zilveren dienblad 48
Zilveren dienblad
Startprijs 1.250 EUR