Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuurkist 217
Zilveren miniatuurkist
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Sigarenkoker met zilverwerk 218
Sigarenkoker met zilverwerk

Resultaat:

180 EUR

Zilveren bonbonmand, ovaal 219
Zilveren bonbonmand, ovaal
Startprijs 180 EUR
5-Delig plated theeservies 220
5-Delig plated theeservies
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3-Delig plated theeservies (Engeland) 221
3-Delig plated theeservies (Engeland)

Resultaat:

70 EUR

Zilveren opdienlepel 222
Zilveren opdienlepel
Startprijs 100 EUR
Zilveren schaar, rokhaakt etc. 223
Zilveren schaar, rokhaakt etc.
Startprijs 140 EUR
Zilveren suikertafel 224
Zilveren suikertafel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot zilveren vorkjes 225
Lot zilveren vorkjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot rookaccessoires met zilver, 6x 226
Lot rookaccessoires met zilver, 6x

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kapsets met zilver 227
Kapsets met zilver

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Zilveren theezeven 228
3 Zilveren theezeven

Resultaat:

60 EUR

Staphorster beugeltas 229
Staphorster beugeltas
Startprijs 300 EUR
Zilveren tafelbel 230
Zilveren tafelbel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zilveren theeservies met comfoor 231
Zilveren theeservies met comfoor

Resultaat:

450 EUR

Zilveren schaaltje rond 232
Zilveren schaaltje rond
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Lot kristal met zilver 233
Lot kristal met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot kristal met zilver 234
Lot kristal met zilver

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Zilveren vaasjes 235
4 Zilveren vaasjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilveren vingerhoeden, breischedes etc 236
Lot zilveren vingerhoeden, breischedes etc

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge en potlood met Niëllo 237
Zilveren zakhorloge en potlood met Niëllo

Resultaat:

90 EUR

Zilveren geboortelepel 238
Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR
Zilveren pijpcomfoor 239
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 120 EUR
Verkocht
5 Zilveren vazen 240
5 Zilveren vazen

Resultaat:

110 EUR