Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vleesschaal,  37 x 29 cm. 7024
Chinese vleesschaal, 37 x 29 cm.

Resultaat:

350 EUR

Lot Chinese kommen (9x) 7025
Lot Chinese kommen (9x)
Startprijs 1.500 EUR
Twee Chinese schotels Ø 35,5 cm. 7026
Twee Chinese schotels Ø 35,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Chinese ghendi 7027
Chinese ghendi

Resultaat:

1.900 EUR

Antieke olielamp met Chinese vaas, H 70 cm. 7028
Antieke olielamp met Chinese vaas, H 70 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7029
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

100 EUR

Twee vazen + tafeltjes 7030
Twee vazen + tafeltjes
Startprijs 2.000 EUR
18e Eeuws Chine de commande theeservies 7031
18e Eeuws Chine de commande theeservies
Startprijs 2.350 EUR
Verkocht
Drie Chinese schotels Ø 21 - 27 cm. 7032
Drie Chinese schotels Ø 21 - 27 cm.

Resultaat:

120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden 7033
Drie 18e eeuwse Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Chinese celadon knobbelvaas, H 42 cm. 7034
Chinese celadon knobbelvaas, H 42 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Twee Chinese gemberpotten, H 16 x Ø 11cm. 7036
Twee Chinese gemberpotten, H 16 x Ø 11cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schaal 7037
18e Eeuwse Chinese schaal

Resultaat:

800 EUR

Kapitale Japanse Satsuma vaas, H 128 cm. 7038
Kapitale Japanse Satsuma vaas, H 128 cm.
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Chinese vaaslamp, H 55 cm. 7039
Chinese vaaslamp, H 55 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel Ø 28,5 cm. 7040
Chinese celadon schotel Ø 28,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot Chinese kopjes (6x) 7041
Lot Chinese kopjes (6x)

Resultaat:

1.700 EUR

Chinese dekselterrine Ø 24 cm. 7042
Chinese dekselterrine Ø 24 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese dekselschaal Ø 25 cm. 7043
Chinese dekselschaal Ø 25 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Chinese gemberpot Ø 23 cm. 7044
Chinese gemberpot Ø 23 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot familie rose borden 7045
Lot familie rose borden

Resultaat:

120 EUR

Japanse Imari vaas, H 77 cm. 7046
Japanse Imari vaas, H 77 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zeven-delig Japans Imari kaststel, H 23 - 35 cm. 7047
Zeven-delig Japans Imari kaststel, H 23 - 35 cm.

Resultaat:

850 EUR

Chinese schaal/zilveren voet 7050
Chinese schaal/zilveren voet
Startprijs 700 EUR