Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Vier kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,2 cm. In redelijk/goede staat.