Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese borden Ø 27 cm. 7806
Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Startprijs 200 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7807
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese dekselterrine 7808
18e Eeuwse Chinese dekselterrine
Startprijs 900 EUR
Twee Chinese kandelaren, H 50 cm. 7809
Twee Chinese kandelaren, H 50 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Japanse Imari dekselcoupe 7810
Japanse Imari dekselcoupe
Startprijs 900 EUR
Kantonese kom Ø 33 cm. 7811
Kantonese kom Ø 33 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm. 7812
Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm.
Startprijs 750 EUR
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7813
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm. 7814
Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7815
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7816
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

3x Kantonees bord Ø 18,5 cm. 7817
3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees bord Ø 16 cm. 7818
Chinees bord Ø 16 cm.

Resultaat:

375 EUR

Chinese rijstkom Ø 11,5 cm. 7819
Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Japanse Imari bloempot Ø 31 cm. 7820
Japanse Imari bloempot Ø 31 cm.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 45,5 cm. 7821
Chinese vaas, H 45,5 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm. 7822
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Japanse schotel Ø 46,5 cm. 7823
18e Eeuwse Japanse schotel Ø 46,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

7-Delig oud Chinees servies 7824
7-Delig oud Chinees servies
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Grote imari schotels 7825
2 Grote imari schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans porselein 7826
Lot antiek Japans porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7827
Chinese trekpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 46 cm. 7828
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 46 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Chinese druivenschotels Ø 22,2 cm. 7829
Twee Chinese druivenschotels Ø 22,2 cm.

Resultaat:

180 EUR