Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinese kop/schotels 7830
Lot Chinese kop/schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 46,5 cm. 7831
Chinese vaas, H 46,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 21,5 - Ø 28,5 cm. 7832
Drie antieke Chinese borden Ø 21,5 - Ø 28,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Chinese cloisonné oorvaas, H 19,5 x Ø 15 cm. 7833
Antieke Chinese cloisonné oorvaas, H 19,5 x Ø 15 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeven Chinese borden Ø 19,5 cm. 7834
Zeven Chinese borden Ø 19,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm. 7835
Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm. 7836
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm. 7837
Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7838
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 27,5 cm. 7839
Chinese schotel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 32 cm. 7840
Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat:

120 EUR

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm. 7841
Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm. 7842
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Startprijs 450 EUR
2x Japanse Imari knobbelvazen 7843
2x Japanse Imari knobbelvazen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen scheerbekken Ø 27 cm. 7844
Chinees porseleinen scheerbekken Ø 27 cm.

Resultaat:

500 EUR

Twee Chinese Kantonese vazen, H 35,5 cm. 7845
Twee Chinese Kantonese vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 200 EUR