Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, H 10 - 21cm. 7782
Drie Chinese dekselvazen, H 10 - 21cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinese figuren van speksteen 7783
4x Chinese figuren van speksteen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schaal 7784
18e Eeuwse Chinese schaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese Imari schotel Ø 36 cm. 7785
Chinese Imari schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm. 7786
Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese druiven schotel Ø 35,2 cm. 7787
Chinese druiven schotel Ø 35,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Lot Chinese kop + schotels 7788
Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lot Chinese kop + schotels 7789
Lot Chinese kop + schotels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselkommen Ø 12,5 cm. 7790
Twee Chinese dekselkommen Ø 12,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Twee Japanse Kakiemon schotels Ø 10 cm. 7791
Twee Japanse Kakiemon schotels Ø 10 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese kang xi dekselschaal Ø 15,2 cm. 7792
Chinese kang xi dekselschaal Ø 15,2 cm.
Startprijs 900 EUR
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7793
18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote Japanse schotel Ø 41 cm. 7794
Grote Japanse schotel Ø 41 cm.

Resultaat:

200 EUR

Drie Chinese kop + schotels 7795
Drie Chinese kop + schotels
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese Imari borden Ø 21 - 22 cm. 7796
Twee Chinese Imari borden Ø 21 - 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Japanse schotel Ø46,5 cm. 7797
Japanse schotel Ø46,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
3x Japanse Imari dekselpot, H 39 cm. 7798
3x Japanse Imari dekselpot, H 39 cm.

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuwse Japanse schenkkan, H 22,5 cm. 7799
18e Eeuwse Japanse schenkkan, H 22,5 cm.
Startprijs 450 EUR
18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm. 7800
18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 7801
Lot Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

18e Eeuwse Chinese mosterdpot 7802
18e Eeuwse Chinese mosterdpot
Startprijs 300 EUR
Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm. 7803
Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7804
18e Eeuwse Chinese scheerbekken
Startprijs 650 EUR
Lot Chinees porselein (2x) 7805
Lot Chinees porselein (2x)
Startprijs 700 EUR