Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kapitale Japanse Satsuma vaas, H 55 cm. 7758
Kapitale Japanse Satsuma vaas, H 55 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeven antieke Chinese kopjes Ø 6 - 9,5 cm. 7759
Zeven antieke Chinese kopjes Ø 6 - 9,5 cm.

Resultaat:

140 EUR

Chinese meiping vaas, H 29 cm. 7760
Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Japanse Imari scheerbekken Ø 25,6 cm. 7761
Japanse Imari scheerbekken Ø 25,6 cm.

Resultaat:

100 EUR

Chinese dekselpot Ø 14 cm. 7762
Chinese dekselpot Ø 14 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese dekseldoos 7763
Chinese dekseldoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 9 x Ø 9,7 cm. 7764
Chinese stemcup, H 9 x Ø 9,7 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier Chinese schotels Ø 10 - 12 cm. 7765
Vier Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Chinese borden Ø 23 - 26 cm. 7766
9x Chinese borden Ø 23 - 26 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Familie Rose pijpvaas, H 16 cm. 7767
Familie Rose pijpvaas, H 16 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (9x) 7768
Lot antiek Chinees porselein (9x)

Resultaat:

100 EUR

Chinese knobbelvaas, H 13 cm. 7769
Chinese knobbelvaas, H 13 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese familie rose vaas, H 33 cm. 7770
Chinese familie rose vaas, H 33 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie 18e Eeuwse Chinese borden Ø 20,8 cm. 7771
Drie 18e Eeuwse Chinese borden Ø 20,8 cm.

Resultaat:

150 EUR

Chinese kom 7772
Chinese kom
Startprijs 350 EUR
Chinese Imari schenkkan, H 20 cm. 7773
Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese pot, H 32 cm. 7774
Chinese pot, H 32 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese schotel Ø 38,5 cm. 7775
Chinese schotel Ø 38,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Vijf Chinese borden Ø 18 - 23 cm 7776
Vijf Chinese borden Ø 18 - 23 cm
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, H 60 x B 30 cm. 7777
Chinees rolschilderij, H 60 x B 30 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Chinese schotel Ø 42 cm. 7778
2x Chinese schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, Ø 24,5 cm. 7779
Chinese vaas, Ø 24,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Twee Chinese vazen, H 36 cm. 7780
Twee Chinese vazen, H 36 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Lot oude Chinese munten 7781
Lot oude Chinese munten

Resultaat:

80 EUR