Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4-Delige tuinset (tafel, 2 stoelen, bank) 4024
4-Delige tuinset (tafel, 2 stoelen, bank)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten side-board 4025
Wortelnoten side-board

Resultaat:

170 EUR

Mahonie kabinet, 1800 4026
Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Sofa/bank 4027
Sofa/bank

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine-opzetkast 4028
Hollandse vitrine-opzetkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 1800 4029
Eiken secretaire, 1800

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Frans jachtbuffet, 1880 4030
Frans jachtbuffet, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse 2-zits bank 4031
Franse 2-zits bank

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier Franse stoelen 4032
Vier Franse stoelen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Mahoniehouten boekenkast, 1800 4033
Mahoniehouten boekenkast, 1800

Resultaat:

375 EUR

Boekenkast (noten), 1920 4034
Boekenkast (noten), 1920
Startprijs 300 EUR
2x Voltaires met snijwerk 4035
2x Voltaires met snijwerk
Startprijs 200 EUR
Antieke 3-zits bank met snijwerk 4036
Antieke 3-zits bank met snijwerk
Startprijs 200 EUR
Hollandse penantkast 4037
Hollandse penantkast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hollands klapbuffet 4038
Hollands klapbuffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Commode 4039
Commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke kist, 1860 4040
Antieke kist, 1860

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Duitse spinde 4041
Duitse spinde

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast, 1900 4042
Engelse vitrinekast, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame 8-delige stoelenset, 1880 4043
Zeldzame 8-delige stoelenset, 1880

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuws kabinet 4044
18e Eeuws kabinet
Startprijs 300 EUR
Gietijzeren 3-zits tuinbank 4045
Gietijzeren 3-zits tuinbank
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Noten vertico, 1880 4046
Noten vertico, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Halspiegel met consoletafel, 1880 4047
Halspiegel met consoletafel, 1880

Resultaat:

140 EUR