Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire 4240
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire

Resultaat:

280 EUR

Halve maantafel 4241
Halve maantafel
Startprijs 225 EUR
Engelse salontafel 4242
Engelse salontafel
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antieke Franse armleunstoel 4243
Antieke Franse armleunstoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen kabinet 4244
Dubbel gebogen kabinet

Resultaat:

350 EUR

Eiken 1-deurs kast 4245
Eiken 1-deurs kast
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Relax fauteuil (electrisch) 4246
Relax fauteuil (electrisch)

Resultaat:

60 EUR

Vitrine (boeken)kast 4247
Vitrine (boeken)kast
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Hutkoffer, 1920 4248
Hutkoffer, 1920

Resultaat:

50 EUR

Drie Engelse stoelen 4249
Drie Engelse stoelen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Vier eiken stoelen met snijwerk, 1900 4250
Vier eiken stoelen met snijwerk, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Archiefkast van beukenhout 4251
Archiefkast van beukenhout

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws noten barok kabinet 4252
18e Eeuws noten barok kabinet

Resultaat:

550 EUR