Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G
Oude 5-lichts plated kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 34xø34cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Antieke miniatuur met gestoken houten lijst 3,5x8,5x2cm. Cond.: G
Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R
Kavel divers antiquarisch over het Engelse vorstenhuis o.a; "The illustrated London News 1953", "Royal Romance, the royal wedding" 41x32cm. Cond.: R-G
Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R
Oude Hollandse onderscheiding voor verrichtingen in Korea in goede staat 9x4x0,3cm.
Drie oude verzamelalbums met bakelieten langspeelplaten; 1x Stephen Foster album, 1x On parade en 1x diversen 27-31cm. Cond.: G
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.
-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.
Drie oude plaquettes; 1x Russische penning met olifant 2e helft 20e eeuw, 1x koperen ovaal portret Beatrice ca. 1900, 1x zwart terracotta plaquette "Alles was er euch sagt das Tut" (chips af) ca. 1900...
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.
Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.
Oude Indonesische kris met koperen bewerkte schede 20e eeuw in redelijke staat 51cm.
Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G
Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G