Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Art Deco kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G

Verzilverde kandelaar
Startprijs 20 EUR

Oude 5-lichts plated kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 34xø34cm. Cond.: G

Miniatuur portret, meisje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G

Miniatuur, moeder met kind
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met gestoken houten lijst 3,5x8,5x2cm. Cond.: G

1940-1945, etc.
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R

Vorstenhuis, Engeland
Startprijs 20 EUR

Kavel divers antiquarisch over het Engelse vorstenhuis o.a; "The illustrated London News 1953", "Royal Romance, the royal wedding" 41x32cm. Cond.: R-G

Vorstenhuis, Nederland
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R

Onderscheiding, Korea
Startprijs 20 EUR

Oude Hollandse onderscheiding voor verrichtingen in Korea in goede staat 9x4x0,3cm.

3 Albums langspeelplaten
Startprijs 20 EUR

Drie oude verzamelalbums met bakelieten langspeelplaten; 1x Stephen Foster album, 1x On parade en 1x diversen 27-31cm. Cond.: G

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

Diverse miniaturen, tin
Startprijs 20 EUR

-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.

3 Delen divers
Startprijs 20 EUR

Drie oude plaquettes; 1x Russische penning met olifant 2e helft 20e eeuw, 1x koperen ovaal portret Beatrice ca. 1900, 1x zwart terracotta plaquette "Alles was er euch sagt das Tut" (chips af) ca. 1900...

2 Kannen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

2 Wijnfleshouders
Resultaat: 20 EUR

Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.

2x Munchener kalender
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R

2 Snijwerken in vitrine
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.

Kris
Startprijs 20 EUR

Oude Indonesische kris met koperen bewerkte schede 20e eeuw in redelijke staat 51cm.

Divers messing
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G

Houten ton
Resultaat: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G

Asbak + varken
Startprijs 20 EUR

Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G