Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G

Kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.

Indonesisch naaitafeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G

Eiken tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R

Eiken hoekstoel
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.

Italiaanse theetafel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G

Halve-maan kastje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten halve-maan tafel met jalouzie deurtjes en koperen uiteinden aan poot. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 71x64x34cm.

Mahoniehouten bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G

Wijntafel
Startprijs 40 EUR

Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.

Wandconsole met spiegel
Resultaat: 60 EUR

Oude houten wand console tafel met lade, ca. 1950, met originele beschildering en spiegel. 123x57x24cm.. Cond.:G

Bijzettafel, Indonesië
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische houtgestoken teakhouten bijzettafel met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 47x35x40cm.

Klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten fineer klaptafeltje met lade en lyra-poot met koperen klauwpoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x36x72cm.

Bijzet-tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Kersenhouten fineer Biedermeier bijzettafel 19e eeuw. Wormgaatjes in de stam van 3-spant poot, 74x64x53cm. Cond.: R-G

Kamergemak
Startprijs 40 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Klaptafel
Resultaat: 70 EUR

Kleine Louis Philippe bijzettafel (4 kanten inklapbaar) ca. 1870, wortelnoten fineer (blad heeft fineerschade) 72x65x65cm. Cond.: M

Italiaanse salontafel
Startprijs 40 EUR

Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.

Biedermeier tafel
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.

Verstelbare stoel
Startprijs 40 EUR

Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.

Spiegel, zwarte lijst
Startprijs 40 EUR

Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Kersenhouten salontafel 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 50x120x76cm.

Miniset
Startprijs 40 EUR

Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.

Stoel, Louis Philippe
Startprijs 50 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G

2 Spiegels
Startprijs 50 EUR

Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G