Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Mahoniehouten halve-maan tafel met jalouzie deurtjes en koperen uiteinden aan poot. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 71x64x34cm.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.
Oude houten wand console tafel met lade, ca. 1950, met originele beschildering en spiegel. 123x57x24cm.. Cond.:G
Oude Indonesische houtgestoken teakhouten bijzettafel met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 47x35x40cm.
Wortelnoten fineer klaptafeltje met lade en lyra-poot met koperen klauwpoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x36x72cm.
Kersenhouten fineer Biedermeier bijzettafel 19e eeuw. Wormgaatjes in de stam van 3-spant poot, 74x64x53cm. Cond.: R-G
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Kleine Louis Philippe bijzettafel (4 kanten inklapbaar) ca. 1870, wortelnoten fineer (blad heeft fineerschade) 72x65x65cm. Cond.: M
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.
Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.
Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M
Kersenhouten salontafel 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 50x120x76cm.
Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G