Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Yixing potje, 19e eeuw 6290
Yixing potje, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Celadon vaasje 6374
Celadon vaasje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bokaal Moskou 6009
Bokaal Moskou

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote vaas, Fam. Verte 6542
Grote vaas, Fam. Verte

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6028
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
9 Schotels, Queng Long 6035
9 Schotels, Queng Long

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
26 Delen Chinees 6042
26 Delen Chinees

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Chinees potje, Kang Xi 6021
Chinees potje, Kang Xi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schaal met draken 6251
Schaal met draken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 6341
3-Delig kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote baardmankruik 6541
Grote baardmankruik

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6584
Yixing trekpotje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Celadon schotel 6370
Celadon schotel

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
 "Losbol" 6078
"Losbol"

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Chin dekselvazen 6032
2 Chin dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Yixing potje, tijger 6179
Yixing potje, tijger

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gele Perzische vaas 6046
Gele Perzische vaas

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Stel porseleinen beelden 6088
Stel porseleinen beelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Fam Rose schaal met messing 6578
Fam Rose schaal met messing

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Limoges servies 6011
Limoges servies

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
3 Imari borden 6438
3 Imari borden

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Chinese figuren 6440
2 Chinese figuren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3 Chinese kommen 6446
3 Chinese kommen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Geel trekpotje 6587
Geel trekpotje

Resultaat:

225 EUR