Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande klok, Amsterdams model 3501
Staande klok, Amsterdams model

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Pendule met groot beeld 3503
Pendule met groot beeld

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Lenzkirch klok 3524
Lenzkirch klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Staande Engelse klok 3593
Staande Engelse klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Empire klok 3502
Empire klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vuurverguld klokje 3599
Vuurverguld klokje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3614
Engelse staande klok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Tafelklok 3523
Tafelklok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Pendule, vrouw met vogels 3596
Pendule, vrouw met vogels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3-Delig pendulestel 3615
3-Delig pendulestel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Staande klok (3-gewichter) 3515
Staande klok (3-gewichter)

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Pendule met beeld 3564
Pendule met beeld

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Uurwerk Boulle klok 3517
Uurwerk Boulle klok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3534
Friese staartklok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Jugendstil klok 3511
Jugendstil klok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Staande klok 80-er jaren 3519
Staande klok 80-er jaren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Staand klokje 3525
Staand klokje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote tafelklok 3536
Grote tafelklok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Staande klok 3613
Staande klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Reiswekker, vuurverguld masker 3607
Reiswekker, vuurverguld masker

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3597
Friese staartklok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Reiswekker 3529
Reiswekker

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3-Delig marmeren pendulestel 3617
3-Delig marmeren pendulestel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen reiswekker 3549
Bronzen reiswekker

Resultaat:

160 EUR