Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Klapmuts kom 6001
Klapmuts kom

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
Fam Rose kom Guang Xu 6041
Fam Rose kom Guang Xu

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Penselenvaas 6044
Penselenvaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Penselenpot 6043
Penselenpot

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
2 Kang Xi borden 6026
2 Kang Xi borden

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Gemberpot, drakendecor 6036
Gemberpot, drakendecor

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Blauw/witte vaas 6369
Blauw/witte vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2 Aardewerken koeien 6085
2 Aardewerken koeien

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas 6031
Fam Rose vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Kang Xi schaal 6017
Kang Xi schaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote vaas, Tsjechië 6133
Grote vaas, Tsjechië

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Grote Chinese schotels 6022
2 Grote Chinese schotels

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese siervaas 6472
Chinese siervaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2 Perzische vaasjes 6200
2 Perzische vaasjes

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Wierook brander 19e eeuw 6312
Wierook brander 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees jade tempel 6048
Chinees jade tempel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Penselenpot 19e eeuw 6254
Penselenpot 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6002
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
7 Chinese borden 6029
7 Chinese borden

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6585
Yixing trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6034
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Blauwe pijpvaas 6364
Blauwe pijpvaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6003
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR