22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Russische pastel, naakte vrouw 1042
Russische pastel, naakte vrouw

7.000 EUR

Russisch portret 1087
Russisch portret

5.000 EUR

Schilderij, branding 1109
Schilderij, branding

1.900 EUR

Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

1.500 EUR

Schilderij, vrouw met sigaret 1002
Schilderij, vrouw met sigaret

1.350 EUR

Russisch portret met cactus 1033
Russisch portret met cactus

1.100 EUR

Schilderij, meisje met hond 1043
Schilderij, meisje met hond

1.100 EUR

G. Diepeveen, Symfonie Haydn 1165
G. Diepeveen, Symfonie Haydn

875 EUR

C. Verschuur 1199
C. Verschuur

825 EUR

Edzard Koning 1011
Edzard Koning

800 EUR

Schilderij, bijbelse voorstelling 1013
Schilderij, bijbelse voorstelling

800 EUR

Russisch gesigneerd, stilleven 1022
Russisch gesigneerd, stilleven

800 EUR

Edzard Koning 1149
Edzard Koning

800 EUR

V. Kaplan 1198
V. Kaplan

750 EUR

Tekening, paard 1101
Tekening, paard

700 EUR

Schilderij, kermispaard 1005
Schilderij, kermispaard

650 EUR

Schilderij, boten op meer 1048
Schilderij, boten op meer

650 EUR

Schilderij, van Noort 1029
Schilderij, van Noort

600 EUR

Winter, monogram 1258
Winter, monogram

525 EUR

Schilderij, Molenaar 1026
Schilderij, Molenaar

500 EUR

Drieluik, Madonna met kind 1049
Drieluik, Madonna met kind

500 EUR

C. van Rooyen 1156
C. van Rooyen

450 EUR

Gouache 1056
Gouache

425 EUR

C. Noltee 1003
C. Noltee

400 EUR