Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Divers bestek 290
Divers bestek

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren servies 19
Zilveren servies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren servies 14
Zilveren servies

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Gouden naaidoosje 98
Gouden naaidoosje

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstuk, ekster 341
Zilveren tafelstuk, ekster

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 340
Zilveren bestek

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren suikerstrooilepel 116
Zilveren suikerstrooilepel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 69
Zilveren kandelaar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kavel zilver 300
Kavel zilver

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bestek zilver 146
Bestek zilver

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Glas, zilv. voet 91
Glas, zilv. voet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilv. ovale dekseldoos 97
Zilv. ovale dekseldoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kristallen bowlpot 198
Kristallen bowlpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Krist. kaasstolp 66
Krist. kaasstolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaars 96
2 Zilveren kandelaars

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Zilveren Zeeuwse broekstukken 538
2 Zilveren Zeeuwse broekstukken

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tablet-schaal en theezeef 599
Tablet-schaal en theezeef

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren visbestek 50
Zilveren visbestek

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren lepeldoos 248
Zilveren lepeldoos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren hengselschaaltje 273
Zilveren hengselschaaltje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren tang 100
Zilveren tang

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilv, etui + portemonnee 121
Zilv, etui + portemonnee

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 445
Zilveren rammelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kristallen bonbonniere 824
Kristallen bonbonniere

Resultaat:

110 EUR