Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Munten van 2/3 Thaler 2760
5 Munten van 2/3 Thaler

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden 10G 2709
Gouden 10G

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
10 Zilveren munten 2712
10 Zilveren munten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Munten 2747
2 Munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Munten, 17e eeuw 2706
2 Munten, 17e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten 2721
7 Zilveren munten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten 2730
7 Zilveren munten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doosje penningen + plaquette 2710
Doosje penningen + plaquette

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse munten en penningen 2720
Diverse munten en penningen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Betaalmiddel Afrika 2713
Betaalmiddel Afrika

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse munten 2718
Diverse munten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6x Halve gulden 2743
6x Halve gulden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Penningen 2716
4 Penningen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Zilveren munten 2725
2 Zilveren munten

Resultaat:

20 EUR