22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Standaard, 4 stokken 5805
Standaard, 4 stokken

500 EUR

Ivoren beeld, wijsheer 5856
Ivoren beeld, wijsheer

375 EUR

Ivoren geisha 5846
Ivoren geisha

260 EUR

Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

175 EUR

Ivoren paradijsvogel 5823
Ivoren paradijsvogel

150 EUR

Ivoren pot 5845
Ivoren pot

150 EUR

Ivoren geisha 5847
Ivoren geisha

150 EUR

Ivoren slagtand 5850
Ivoren slagtand

150 EUR

Ivoren beeld, dame 5862
Ivoren beeld, dame

150 EUR

Ivoren buste, vrouw 5828
Ivoren buste, vrouw

140 EUR

Benen thorapointer 5836
Benen thorapointer

140 EUR

Ivoren krokodil 5852
Ivoren krokodil

135 EUR

Ivoren wereldbol 5806
Ivoren wereldbol

130 EUR

Ivoren handvat, 19e eeuw 5814
Ivoren handvat, 19e eeuw

110 EUR

Gestoken tand, 19e eeuw 5819
Gestoken tand, 19e eeuw

110 EUR

Hoornen Chinees 5844
Hoornen Chinees

110 EUR

Benen varken 5864
Benen varken

100 EUR

Man op kruk, 19e eeuw 5826
Man op kruk, 19e eeuw

95 EUR

Benen netsuke, ratten 5838
Benen netsuke, ratten

90 EUR

Hoornen Chinees 5842
Hoornen Chinees

90 EUR

Ivoren okimono 5861
Ivoren okimono

90 EUR

Ivoren schaal met wapen 5813
Ivoren schaal met wapen

75 EUR

Potvis tand 5833
Potvis tand

65 EUR

Ivoren Corpus Christie 5841
Ivoren Corpus Christie

60 EUR