Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Steinway vleugel 4208
Steinway vleugel

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4000
Mahonie kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
2-Deurs porseleinkast 4009
2-Deurs porseleinkast

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Renaissance kist 4054
Renaissance kist

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2 Deuren 4207
2 Deuren

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4139
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lambrisering 4206
Lambrisering

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Opzet schrijfbureau 4082
Opzet schrijfbureau

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Hollandse 2-deurs kast 4022
Hollandse 2-deurs kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bureau 4036
Bureau

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Mahonie commode 4065
Mahonie commode

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gestoken tafel 4068
Gestoken tafel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bureau 4053
Bureau

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Barok secretaire 4004
Barok secretaire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse pastoorskast 4015
Hollandse pastoorskast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mini kabinet kastje 4050
Mini kabinet kastje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahonie kast 4255
Mahonie kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Halve maan tafel, inleg 4040
Halve maan tafel, inleg

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Renaissance stijl kast 4012
Renaissance stijl kast

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Engelse eethoek (10 stoelen + tafel) 4029
Engelse eethoek (10 stoelen + tafel)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse kast 4047
Engelse kast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen 4006
Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2 Stoelen met inlegwerk 4185
2 Stoelen met inlegwerk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine 4197
Hollandse vitrine

Resultaat:

300 EUR