Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Figuren, Gerold Bavaria 6243
2 Figuren, Gerold Bavaria

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Keulse potten 6248
2 Keulse potten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 6265
2 Chinese borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Persoon serviesje 6266
2 Persoon serviesje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Chinese stapeldozen 6272
2 Chinese stapeldozen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Porseleinen vogels 6331
3 Porseleinen vogels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Kop & schotels, vlinder 6376
3 Kop & schotels, vlinder

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Delen eierschaal pors. 6406
5 Delen eierschaal pors.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese lakstempel 6454
Chinese lakstempel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Div. pors. figurengroep 6486
Div. pors. figurengroep

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Fam. Rose vaas 6498
Fam. Rose vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
7 Chinese vaasjes 6516
7 Chinese vaasjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bord, 18e eeuw 6524
Bord, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese schotel 6527
Chinese schotel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Eend, Hutschenreuther 6539
Eend, Hutschenreuther

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
KPM fruitservies 6557
KPM fruitservies

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Gemberpot + deksel 6461
2x Gemberpot + deksel

Resultaat:

19 EUR

Verkocht
2 Vazen, B&G 6211
2 Vazen, B&G

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Blauwe pot met handvat 6346
Blauwe pot met handvat

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vaas, Bavaria 6572
Vaas, Bavaria

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vaasje, B&G 6574
Vaasje, B&G

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Duits restservies 6530
Duits restservies

Resultaat:

10 EUR