Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Chinese schotel Ø 22,5 cm.
Startpreis 70 EUR

Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Startpreis 350 EUR

4x Gemberpot met deksel
Startpreis 500 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met deksel. Waterlelie/kraanvogel decor. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose kom Ø 14 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 16 - 22 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x 18e - 19e Eeuw met mandarijn decor. 1x Bord met geisha's bij watervogels/goud decor + verso insecten. Afmeting: Ø 16 - 22 cm. In goede staat.

4x Chinese schotel Ø 23 - 28 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees bloemvormig bord Ø 18 cm.
Startpreis 300 EUR

Bloemvormig Chinees porseleinen bord met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 19,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 100 EUR

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinese Doucai kom Ø 9 cm.
Startpreis 250 EUR

Cheng Lung bord
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø 23 cm In goede staat.

2x Kom van kraakporselein
Startpreis 250 EUR

2x Chinese knobbelvaas, H 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Lot Chinees (6x)
Startpreis 80 EUR

6x Chinees bord (divers) Ø 11 - 15 cm.
Startpreis 100 EUR

3x Chinees porselein
Startpreis 250 EUR

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese cup Ø 8,8 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen cup met geel reliëf glazuur + vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 15,2 cm.
Startpreis 160 EUR

Chinese capucijne schaal Ø 28 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen capucijne schaal met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Wanli stijl bord met coulissen decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese tafelschaal/tazza Ø 26 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese celadon vaas, H 44,6 cm.
Startpreis 120 EUR