Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vaas, Bavaria 6572
Vaas, Bavaria

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vaasje, B&G 6574
Vaasje, B&G

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot parels 277
Lot parels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Gerdi Jacobs 1552
Gerdi Jacobs

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aquarel, Wenzel 1553
Aquarel, Wenzel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kruyder 1555
Kruyder

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Gehamerd dekseldoosje 2453
Gehamerd dekseldoosje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Divers messing 2514
Divers messing

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Divers antiek 2532
Divers antiek

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kamergemak 4201
Kamergemak

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Duits restservies 6530
Duits restservies

Resultaat:

10 EUR