Engels, mahoniehouten bijzettafel met lyra-vormige poten, met bronzen wieltjes in klauwpoot vorm. Sherton-stijl. Tafel is opklapbaar en de bladen zijn ingelegd met leer. Circa 1960. Afmeting: 54 x 47 ...
Mahoniehouten kamergemak. Engeland. Circa 1820. Afmeting: 80 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Set van zes antiek eikenhouten jugendstil stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 108 x 55 x 47 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen, met in het midden van de rugleuning bloem-snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 94 x 47 x 56 cm. In goede staat.
Notenhouten 1-deurs spiegelkast met afneembare kroon. Spiegel is facet geslepen. Indeale kast voor op slaapkamer. Kast is uitneembaar. Afmeting: (met kroon) 210 x 96 x 52 cm. Afmeting: (zonder kroon) ...
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw.met prachtige patina. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
Eiken commode in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Bovenblad opklapbaar. Afmeting: 67 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Engelse armleunstoel met lichte florale bekleding. Noten. Circa 1860. Afmeting: 107 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
Antiek chinoiserie kamerscherm, met zijde in waaier motief. Met vergulde hoek-ornamenten. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: 162 x 145 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse kapspiegel met twee lades. Mahoniehout. Afmeting: 75 x 55 x 25 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl halspiegel met florale guirlande. Circa 1900. Afmeting: H 131 x B 73 cm. In goede staat.
Zwart lederen 3-zits L'Ancora Collection design bank. Paar krabplekjes op leuning, verder goed. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollandse flespoottafel van eikenhout, met voetrust. Neo renaissance. Afmeting: 65 x 84 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Engelse eikenhouten ronde tafel. Geheel staand op houtgepinde drie-poot. Circa 1800. Afmeting: H 63 x Ø 75 cm. In goede staat.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Antiek, verstelbare pianokruk van eikenhout. Afmeting: H 60 cm.omstreeks 1910. In goede staat.
Hollands, wortelnoten, dubbel gebogen commode met klauwpoten. Met bronzen beslag. Eén stukje beslag mist. Circa 1900. Afmeting: 77 x 102 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Teakhouten pyramide ladenkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 167 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurige Louis Philippe spiegel met floraal decor. Circa 1870. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In goede staat.