Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Onduid. gesign., Hollandse School
Startprijs 550 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.

W. Stewart, Vissersboten en vissers op zee
Startprijs 100 EUR

W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.

J.A.B. Stroebel, Lezende vrouw
Startprijs 80 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Vrouw leest brief bij stoeltjesklok. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 10,5 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Poldergezicht met visser
Startprijs 150 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.

Alfred Alexander Göckel, Abstracte compositie
Startprijs 100 EUR

Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 56 cm. In goede staat.

Alfred Alexander Göckel, Abstracte compositie
Startprijs 100 EUR

Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dame met pen en griffel
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.

G.H. Hendriksen, Boeren interieur met moeder en kind
Startprijs 60 EUR

G.H. Hendriksen. Hollandse School. Boeren interieur met boerin en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. v/d Velden, Geschilderde kopie naar oude meester
Startprijs 80 EUR

A. v/d Velden. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Startprijs 180 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jongen met ezel bij rivier
Startprijs 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.

F. de Wit, Ploegende boer op akker
Startprijs 150 EUR

F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Hollandse School, Figuren bij kanaal
Startprijs 70 EUR

Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

Indonesische School, Ossenkar in Indonesisch landschap
Startprijs 80 EUR

Indonesische School. Gesigneerd. Circa 1960. Ossenkar in Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 127 cm. In goede staat.

Post Greve, Kasteel met brug
Startprijs 70 EUR

Post -Greve, 1913 - 1990. Kasteel met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 39 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Startprijs 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte vrouw
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

Jo Kruyder Bouman, Stilleven met poppen
Startprijs 700 EUR

Jo Kruyder Bouman. 1886 - 1973. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 82 cm. In goede staat.

J. Francos, Strandgezicht
Startprijs 200 EUR

J. Francos. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Startprijs 400 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Arrivee Flessingue (Vlissingen)
Startprijs 60 EUR

Antieke gravure door J. Le Veau. Arrivee Flessingue (Vlissingen). 1729 - 1786. Afmeting: H 46 x B 55 cm. In goede staat.