Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor. Afmeting: 15 x Ø 27,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met landschap/zwaluw decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schalen met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met figuren te paard decor. Ongemerkt. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm.
17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met coulissen/tekst decor. Randschade. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.
Antiek Japans Satsuma boeddha figuur met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...
Chinees porseleinen brushpot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 20,7 x Ø 21,8 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Zes antieke Japans porseleinen borden met bamboe/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Set met drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden. Floraal/vissen/goud decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 28,8 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie rose tazza met vergulde bronzen monturen. Familie rose tuin decor emaille. Enkele haarlijn. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse antieke Japans porseleinen satsuma vazen met signaturen. Eén maal cloisonné. Interessant lot! Eerste helft 20e eeuw. Grootse vaas haarscheur. Afmeting: 15 - 33 cm. In redelijk/goede staat...
Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 19 cm. In goede staat.