Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese hocker, H 83 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 1860
Startprijs 500 EUR

Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.

Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten boekenkast
Startprijs 450 EUR

Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Art Deco pPartnerdesk, 1930
Startprijs 450 EUR

Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.

Wandconsole, 1860
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.

Psycle, 1820
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.

Willem III bonheur (2-delig)
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.

Marokkaanse bijzettafel
Startprijs 450 EUR

Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.

Klein bijzettafeltje
Startprijs 350 EUR

Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.

Rietveld-stijl stoel
Startprijs 300 EUR

Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.

Antieke linnenpers
Startprijs 150 EUR

Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1870
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel met mooi binnenleven/intarsia. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 77 x 50 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijfbureau,1900
Startprijs 150 EUR

Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.

Kersenhout (fineer) nachtkastje
Startprijs 150 EUR

Antiek nachtkastje van kersenhout fineer. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 37 x 30 cm. In zeer goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.

2x Cees Braakman bijzettafel
Startprijs 100 EUR

Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Geëboniseerde bloementafel, H 112 cm.
Startprijs 130 EUR

19e Eeuws geëboniseerde houten bloementafel. Circa 1880. Afmeting: H 112 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Commode
Startprijs 400 EUR

Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Startprijs 180 EUR

Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...

Antiek eiken kastje, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.

Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 350 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.