Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kop + schotels. Zowel met vier als een zes tekens bodemmerk. Geisha's in tuin decor. Twee schotels goed. Twee schotels chip. Twee schotels gelijmd. Drie kopje...
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...
Grote Chinees porseleinen familie verte dekseldoos met draken decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte terrine met floraal/fruit/insecten/goud decor. Oude haarlijn. Afmeting: 17,5 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere Kang xi + Kang xi revival. Drie schotels goed. Zeven schotels met chips en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 11 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Drie delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met floraal decor. 2x Ming schotel met vis decor in reliëf. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 9 x 13 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vogel op bloesemtak decor. Met ruby back (rood glazuur). Afmeting: Ø 14,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden in bloemvorm, met rood glazuur. Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met houder. Floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuws Chinees imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen pelgrimvaas/fles. Floraal/draken decor. Eén chip aan salamander. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.