Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen imari kop + schotels. Landschap/goud decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,8 - 23,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen flambé gemberpot met deksel. 19e Eeuw. Chips bovenrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 1x Kang xi, floraal/tuin decor, met bodemmerk, goed. 1x Imari, tuin met geisha/goud decor. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pelgrimsflessen/maanvazen met figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Beiden beschadigd. Afmeting: H 17,2 cm. In redelijke staat.