Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pol Dom, Dochter van Pol Dom bij venster 1000
Pol Dom, Dochter van Pol Dom bij venster

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Pol Dom, Ville France 1001
Pol Dom, Ville France

Resultaat:

950 EUR

Monogram D.J.B., Vissersvolk bij bomschuit 1002
Monogram D.J.B., Vissersvolk bij bomschuit
Startprijs 480 EUR
Hendrik Savrij, Hollands landschap met koeien 1003
Hendrik Savrij, Hollands landschap met koeien
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, Twents landschap met pinken bij hek 1004
Fedor van Kregten, Twents landschap met pinken bij hek

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
E.B. van Dulmen Krumpelman, Rosse buurt in Amsterdam 1005
E.B. van Dulmen Krumpelman, Rosse buurt in Amsterdam

Resultaat:

1.300 EUR

Bernard Buffet, Memento mori 1006
Bernard Buffet, Memento mori
Startprijs 2.800 EUR
Pol Dom, Allegorie van diverse figuren 1007
Pol Dom, Allegorie van diverse figuren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Pol Dom, Stilleven met Franse lectuur 1009
Pol Dom, Stilleven met Franse lectuur

Resultaat:

1.100 EUR

Giuseppe Fattori?, Arabische man 1010
Giuseppe Fattori?, Arabische man
Startprijs 350 EUR
Louis Apol, Boerenschuur bij bosrand 1011
Louis Apol, Boerenschuur bij bosrand
Startprijs 1.300 EUR
Ype Wenning, Drentse boerderij 1012
Ype Wenning, Drentse boerderij
Startprijs 320 EUR
Jean Baptiste Le Prince, Groep geleerden in interieur 1013
Jean Baptiste Le Prince, Groep geleerden in interieur
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Henri Christian Pieck, Stadsgezicht met figuren 1014
Henri Christian Pieck, Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Fantasie figuur 1015
Jan te Wierik, Fantasie figuur

Resultaat:

350 EUR

Cornelis Raaphorst, Spelende kittens 1016
Cornelis Raaphorst, Spelende kittens
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Pol Dom, Stadsgezicht Scheveningen 1018
Pol Dom, Stadsgezicht Scheveningen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, My table 1019
Eef de Weerd, My table

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Boslaan 1021
Eef de Weerd, Boslaan

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
3x Eef de Weerd, Kubistisch/Portret/Modern 1022
3x Eef de Weerd, Kubistisch/Portret/Modern

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, 1023
2x Eef de Weerd,

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1024
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Maria met lichaam Jezus 1025
Ongesigneerd, Maria met lichaam Jezus
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Heilige Antonius 1026
Ongesigneerd, Heilige Antonius

Resultaat:

1.000 EUR