Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lucebert, Vrienden 1051
Lucebert, Vrienden

Resultaat:

1.400 EUR

Espen G. Hagen, Sting bee 1052
Espen G. Hagen, Sting bee
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Jan Sluijters, Baby 1053
Jan Sluijters, Baby

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
A.J Zwart, Avondstemming Giethoorn 1054
A.J Zwart, Avondstemming Giethoorn

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Corneille, Rencontre 1055
Corneille, Rencontre

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Corneille, Complicité 1056
Corneille, Complicité

Resultaat:

250 EUR

J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam 1057
J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 450 EUR
J.G. den Hengst, Torensluis Amsterdam 1058
J.G. den Hengst, Torensluis Amsterdam
Startprijs 120 EUR
Naar J. Klombeck, Bosgezicht met figuren 1059
Naar J. Klombeck, Bosgezicht met figuren
Startprijs 350 EUR
Ongesigneerd, Lezende vrouw zittend bij venster 1060
Ongesigneerd, Lezende vrouw zittend bij venster
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw zittend in tuin 1061
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw zittend in tuin
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet + postzegel 1062
Andy Warhol, Two dollar biljet + postzegel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet 1063
Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Vaas met bloemen 1065
Betsy Dom, Vaas met bloemen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1067
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Vrouw met telefoon 1068
Lichtenstein, Vrouw met telefoon

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
van Noort, Bloembollenveld Heemstede 1069
van Noort, Bloembollenveld Heemstede

Resultaat:

275 EUR

Willem Steelink, Boer met schapen in weiland 1070
Willem Steelink, Boer met schapen in weiland
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Toegeschreven aan Carolus Duran, Rustende jachthonden 1071
Toegeschreven aan Carolus Duran, Rustende jachthonden

Resultaat:

325 EUR

J. Raamsdonk, Zuid Duits riviergezicht met ruïne 1072
J. Raamsdonk, Zuid Duits riviergezicht met ruïne
Startprijs 150 EUR
2x B. Alepkow, Avant garde schilderij 1073
2x B. Alepkow, Avant garde schilderij
Startprijs 300 EUR
2x B. Alepkow, Avant-garde schilderij 1074
2x B. Alepkow, Avant-garde schilderij
Startprijs 300 EUR
Alex Coenraad Rosemeier, Landschap met korenschoven 1075
Alex Coenraad Rosemeier, Landschap met korenschoven
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Fu Ming Ye, Havengezicht op Hong Kong 1076
Fu Ming Ye, Havengezicht op Hong Kong

Resultaat:

325 EUR