Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse apothekerspot, H 20,3 cm. 6024
18e Eeuwse apothekerspot, H 20,3 cm.
Startprijs 575 EUR
Chinese vaas, H 101 cm. 6025
Chinese vaas, H 101 cm.
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot
Startprijs 500 EUR
Drie Delftse dekselvazen, H 31 cm. 6027
Drie Delftse dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 275 EUR
Delftse dekselvaas, H 36 cm. 6028
Delftse dekselvaas, H 36 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet, H 28  cm. 6029
18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet, H 28 cm.

Resultaat:

300 EUR

3-Delig Delfts kaststel, H 30 - 41 cm. 6030
3-Delig Delfts kaststel, H 30 - 41 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antiek 5-delig Delfts kaststel 6031
Antiek 5-delig Delfts kaststel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
4-Delig Delfts kaststel, 1880 6032
4-Delig Delfts kaststel, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Franse apothekerspotten 6033
Lot Franse apothekerspotten

Resultaat:

3.500 EUR

5-Delig Delfts kaststel 6034
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Delftse dekselpot, H 28 cm. 6035
Delftse dekselpot, H 28 cm.

Resultaat:

90 EUR

3-Delig Delfts kaststel 6036
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 800 EUR
Twee Delftse vazen, H 25,5 cm. 6037
Twee Delftse vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Stel Makkumer Tichelaar dekselpotten, H 26 cm. 6038
Stel Makkumer Tichelaar dekselpotten, H 26 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6039
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie Delftse schotels Ø 31 cm. 6040
Drie Delftse schotels Ø 31 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot 6041
18e Eeuwse Delftse apothekerspot

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot 6042
18e Eeuwse Delftse apothekerspot

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Italiaanse apothekerspot , H 20 cm. 6043
Italiaanse apothekerspot , H 20 cm.

Resultaat:

160 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel, 1880 6044
Vijf-delig Delfts kaststel, 1880
Startprijs 450 EUR
Twee 19e eeuwse Delftse schotels Ø 30 cm. 6045
Twee 19e eeuwse Delftse schotels Ø 30 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Drie Delftse borden Ø 22,7 cm. 6046
Drie Delftse borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm. 6047
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm.
Startprijs 300 EUR