Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Modelboot 'De Eendracht' 2024
Modelboot 'De Eendracht'

Resultaat:

120 EUR

Italiaans lamp met figuur, H 73 cm. 2025
Italiaans lamp met figuur, H 73 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ansichtkaart Elvis Presley + handtekening 2026
Ansichtkaart Elvis Presley + handtekening

Resultaat:

375 EUR

Engelse kraantjeskan 2027
Engelse kraantjeskan
Startprijs 150 EUR
7x Oude/antieke waaiers 2028
7x Oude/antieke waaiers
Startprijs 100 EUR
Cocker Spaniel figuur 2029
Cocker Spaniel figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Spiegel, H 115 x B 60 cm. 2030
Spiegel, H 115 x B 60 cm.

Resultaat:

100 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos 2031
18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 250 EUR
Lot houtsnijwerk, o.a.: Black Forest etc. 2032
Lot houtsnijwerk, o.a.: Black Forest etc.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee gietijzeren tuinvazen op console, H 110 cm. 2033
Twee gietijzeren tuinvazen op console, H 110 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Kaarsenkandelaars 2034
2x Kaarsenkandelaars

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Muntweegschaal in origieneel etui 2035
Muntweegschaal in origieneel etui

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Houten wandconsole met engel 2036
Houten wandconsole met engel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Heilig kruis onder stolp, H 51 cm. 2037
Heilig kruis onder stolp, H 51 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Marmeren engelhoofd + vleugel 2038
Marmeren engelhoofd + vleugel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee zeldzame old-timer lampen 2039
Twee zeldzame old-timer lampen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tafelschaal Ø 33 cm. 2040
Tafelschaal Ø 33 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Art Deco presenteerblad 2041
Art Deco presenteerblad

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude globe met verlichting, 1960 2042
Oude globe met verlichting, 1960

Resultaat:

80 EUR

Potre montre 2043
Potre montre
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie opgezette dieren 2044
Drie opgezette dieren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot reebok geweien (24 st.) 2045
Lot reebok geweien (24 st.)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot reebok geweien (24 st.) 2046
Lot reebok geweien (24 st.)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Franse wijn ( = 24 flessen) 2047
Lot Franse wijn ( = 24 flessen)

Resultaat:

120 EUR