Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Amerikaanse gietijzeren spaarpot 2288
Amerikaanse gietijzeren spaarpot
Startprijs 60 EUR
Twee Chinese lakstempels 2289
Twee Chinese lakstempels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vijf antieke blikken 2290
Vijf antieke blikken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeven antieke blikken 2291
Zeven antieke blikken

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke reclame verpakkingen etc. 2292
Lot oude/antieke reclame verpakkingen etc.

Resultaat:

70 EUR

Bronzen vaas, H 32,5 cm. 2293
Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinees/Japans kistje, 1930 2294
Chinees/Japans kistje, 1930

Resultaat:

100 EUR

Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender 2295
Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 200 EUR
Zeldzame set empire kandelaren, 1810 2296
Zeldzame set empire kandelaren, 1810
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Grote kroonluchter 2297
Grote kroonluchter

Resultaat:

40 EUR

Oude vergulde kroonluchter met kristal 2298
Oude vergulde kroonluchter met kristal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee Amsterdamse kandelaren met stadswapen 2299
Twee Amsterdamse kandelaren met stadswapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Engelse dienbladen 2300
Twee Engelse dienbladen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Marmeren zuil (wit) 2301
2x Marmeren zuil (wit)

Resultaat:

450 EUR

Twee putti kandelaren, H 54 cm. 2302
Twee putti kandelaren, H 54 cm.
Startprijs 350 EUR
Rood koperen samovaar 2303
Rood koperen samovaar
Startprijs 30 EUR
Bronzen hanglamp 2304
Bronzen hanglamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Majolica petroleumlamp, H 58 cm. 2305
Majolica petroleumlamp, H 58 cm.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Dekseldoos met intarsia mozaïek 2306
2x Dekseldoos met intarsia mozaïek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek scheepskompas, 1920 2307
Antiek scheepskompas, 1920

Resultaat:

60 EUR

Schoollamp 2308
Schoollamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bang & Olufsen design tv (2013) 2309
Bang & Olufsen design tv (2013)

Resultaat:

200 EUR

2x Charles Lindberg, 2310
2x Charles Lindberg,
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot divers koperwerk 2311
Lot divers koperwerk

Resultaat:

50 EUR