Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Russische bureauklok 3524
Russische bureauklok
Startprijs 80 EUR
Marmeren pendule, 1860 3525
Marmeren pendule, 1860
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Engelse staande klok, H 223 cm. 3526
Engelse staande klok, H 223 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Brevette pendule onder stolp, H 40 cm. 3527
Brevette pendule onder stolp, H 40 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1920 3528
Franse pendule, 1920

Resultaat:

350 EUR

Lenzkirch vrijslinger, 1890 3529
Lenzkirch vrijslinger, 1890
Startprijs 450 EUR
Franse pedule, 1820 3530
Franse pedule, 1820
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Pendule onder stolp 3531
Pendule onder stolp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse pendule onder stolp, 1830 3532
Franse pendule onder stolp, 1830

Resultaat:

180 EUR

Antieke Duitse vrijslinger, 1890 3533
Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Startprijs 450 EUR
Amsterdamse School pendule, 1920 3534
Amsterdamse School pendule, 1920
Startprijs 300 EUR
Engelse pubklok Ø 38 cm. 3535
Engelse pubklok Ø 38 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse schoolklok Ø 37 cm. 3536
Franse schoolklok Ø 37 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3537
3-Delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

200 EUR

Vuurvergulde Franse pendule 3538
Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 400 EUR
Engelse staande klok, H 205 cm. 3539
Engelse staande klok, H 205 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3540
3-Delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule + stolp 3541
Antieke Franse pendule + stolp

Resultaat:

300 EUR

Louis Seize pendule, 1800 3542
Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Franse comtoise met lyra slinger, 1860 3543
Franse comtoise met lyra slinger, 1860

Resultaat:

120 EUR

Gustav Becker regulateur, 1870 3544
Gustav Becker regulateur, 1870
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Weense regulateur 3545
Weense regulateur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse vrijslinger, 1900 3546
Duitse vrijslinger, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Weense regulateurklok, 1860 3547
Weense regulateurklok, 1860

Resultaat:

120 EUR