Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren rammelaar
Resultaat: 275 EUR

Zilveren staaframmelaar, 800/000, met fluit en voorzien van 6 belletjes. 15,5cm. ca 64 gram. In goede staat

Zilveren naaldenkokers etc.
Startprijs 80 EUR

Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...

3 Zilveren naaldenkokers
Startprijs 160 EUR

Lot met drie zilveren naaldenkokers, 833/000, één naaldenkoker met een verlopende cilindervormige koker versierd met allegorische voorstelling, MT.: G.Bakker, Sneek, 1812-1819, 10,5cm, één naaldenkoke...

Drie antieke zilveren lepels (Groningen)
Startprijs 180 EUR

Drie antieke zilveren Groninger lepels, jl.:C9: 1807. Laatst afslag, hierna keuren van Koninkrijk Holland. MT.: Van Giffen, Groningen. 21 cm totaal ca 159 gram. In goede staat

Zilveren Art Deco vork
Startprijs 50 EUR

Zilveren vork, 800/000, Art Deco, met een 2 zijdig fraai bewerkte steel. MT.: L.Weber. 21,5cm. ca 65 gram. Voorzien van Nederlands herkeur.

Victoriaanse theepot, Silver Plated
Resultaat: 90 EUR

Fraaie Victoriaanse theepot, silver plated. Versierd met een ruitvormige guilloche bewerking voorzien van een gecontourneerd medaillon met een sierlijke monogramgravure: BAM. 25x15x17cm. In goede staa...

2 Plated messing fazanten
Resultaat: 80 EUR

Twee plated messing fazanten. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Cassette met 12 zilveren taartvorken
Resultaat: 200 EUR

Cassette met 12 zilveren taartvorken, 925/000, model Hollands Glad. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:O:1998. 13,5cm. Totaal ca 277 gram. Als nieuw.

Zilveren rammelaar
Resultaat: 60 EUR

Zilveren rammelaar, 925/000, in de vorm van een bijenkorf. voorzien van een houten ronde bijtring. 11xø 4 cm. Nieuw. In goede staat. Totaal 28 gram.

Zilveren doos
Resultaat: 140 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model, op het deksel voorzien van een gegraveerde voorstelling met paard en koe, met een floraal gestoken rand. Voorzien van monogramgravure: G.B. De zijkanten van ...

Zilveren tas + rokhaak
Startprijs 300 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel voorzien van 4 bijzondere voorstellingen met figuren. Aan de beugel zit een ketting en een rokhaak met figuur. 14x32cm. Voorzien van...

Zilveren Art Deco lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel, 800/000, Art Deco met fraai florale handgravure op de steel. 21 cm. ca 49 gram. In goede staat

Zilveren beeld, Spelende otters
Startprijs 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat

Zilveren poederdoos,
Startprijs 70 EUR

Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat

Zes zilveren borrellepels
Resultaat: 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 8,5cm. Totaal ca 48 gram. Nieuw

Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw

Vergulde zilveren miskelk
Startprijs 325 EUR

Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat

Menage set met zilver
Startprijs 120 EUR

Specerijenset met zilveren houder, 833/000. Set op een driehoekig gecontourneerd basement met klauwpoten, floraal graveerwerk en een zilveren greep. Daarop 3 kristallen schaaltjes, waarvan één met dek...

Twee kristallen schalen met zilver
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen bonbonschalen met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaaltjes met omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van amandelslijpsel. Beiden voorzien van een gecontourneerde beugel v...

Twee zilveren houders
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren ajourgezaagde houders, 833/000, houder op 4 poten, 7 cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: R: 1927, en een houder op ronde voet met florale versiering met oud hollandse tafer...

2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...

4 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 80 EUR

Lot met 4 zilveren suikerscheppen, 833/000, een lepel met kolenschep bak en ee bekroonde steen en drie lepel met een vleugelbak, gecontourneerde steel, versierd met graveerwerk. 10-12cm. totaal ca 46 ...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat

3 Delen zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...