Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
110 Resultaten
Verkocht
Frans bronzen figuur, Man met vaandel
5000
Frans bronzen figuur, Man met vaandel

Resultaat:

800 EUR

Bronzen beeld, Clodion
5001
Bronzen beeld, Clodion
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, H. Muller
5002
Bronzen figuur, H. Muller

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 1900
5003
Bronzen figuur, 1900

Resultaat:

375 EUR

Antiek Weens bronzen figuur, 1900
5004
Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Startprijs 425 EUR
Zandstenen beeldhouwwerk
5005
Zandstenen beeldhouwwerk
Startprijs 500 EUR
Bronzen figuur door Charles Cumberworth
5006
Bronzen figuur door Charles Cumberworth
Startprijs 750 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame
5007
Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon
5008
Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon

Resultaat:

650 EUR

Bronzen beeld, Neushoorn
5009
Bronzen beeld, Neushoorn
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Gesigneerd bronzen edelhert
5010
Gesigneerd bronzen edelhert

Resultaat:

300 EUR

Bronzen beeld, Japanse kinderen
5011
Bronzen beeld, Japanse kinderen
Startprijs 1.600 EUR
Bronzen buste (Messerschmidt)
5012
Bronzen buste (Messerschmidt)
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Bronzen buste (Messerschmidt)
5013
Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Twee religieuze beelden
5014
Twee religieuze beelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Houten Maria beeld
5015
Houten Maria beeld

Resultaat:

225 EUR

Antiek Japans bronzen figuur, 1880
5016
Antiek Japans bronzen figuur, 1880
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, E. Picault
5017
Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame met Amor
5018
Bronzen figuur, Naakte dame met Amor
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
Bronzen fazant
5019
Bronzen fazant

Resultaat:

160 EUR

Figurengroep van gips
5020
Figurengroep van gips
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Bronzen figuur met ivoor
5021
Bronzen figuur met ivoor

Resultaat:

950 EUR

Bronzen kraanvogel
5022
Bronzen kraanvogel
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste
5023
Bronzen buste
Startprijs 200 EUR