Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren rammelaar 193
Zilveren rammelaar

Resultaat:

275 EUR

Zilveren naaldenkokers etc. 194
Zilveren naaldenkokers etc.
Startprijs 80 EUR
3 Zilveren naaldenkokers 195
3 Zilveren naaldenkokers
Startprijs 160 EUR
Drie antieke zilveren lepels (Groningen) 196
Drie antieke zilveren lepels (Groningen)
Startprijs 180 EUR
Zilveren Art Deco vork 197
Zilveren Art Deco vork
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Victoriaanse theepot, Silver Plated 198
Victoriaanse theepot, Silver Plated

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Plated messing fazanten 199
2 Plated messing fazanten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cassette met 12 zilveren taartvorken 200
Cassette met 12 zilveren taartvorken

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 201
Zilveren rammelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren doos 202
Zilveren doos

Resultaat:

140 EUR

Zilveren tas + rokhaak 203
Zilveren tas + rokhaak
Startprijs 300 EUR
Zilveren Art Deco lepel 204
Zilveren Art Deco lepel
Startprijs 50 EUR
Zilveren beeld, Spelende otters 205
Zilveren beeld, Spelende otters
Startprijs 350 EUR
Zilveren poederdoos, 206
Zilveren poederdoos,
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zes zilveren borrellepels 207
Zes zilveren borrellepels

Resultaat:

40 EUR

Zes zilveren borrellepels 208
Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR
Vergulde zilveren miskelk 209
Vergulde zilveren miskelk
Startprijs 325 EUR
Menage set met zilver 210
Menage set met zilver
Startprijs 120 EUR
Twee kristallen schalen met zilver 211
Twee kristallen schalen met zilver
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren houders 212
Twee zilveren houders
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren zwavelstokdoosjes 213
2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 80 EUR
4 Zilveren suikerscheppen 214
4 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 80 EUR
Tas met zilveren beugel 215
Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
3 Delen zilver 216
3 Delen zilver
Startprijs 50 EUR