Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Globe op voet, 1920 2000
Globe op voet, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp 2001
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zeldzame staande petroleumlamp 2002
Zeldzame staande petroleumlamp

Resultaat:

1.400 EUR

Carrousel steenbok 2003
Carrousel steenbok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke wijn-decanter, 1900 2004
Antieke wijn-decanter, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Originele antieke pathefoon, 1910 2005
Originele antieke pathefoon, 1910

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek scheepscompas, 1920 2006
Antiek scheepscompas, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zandstenen boog met engel 2007
Zandstenen boog met engel

Resultaat:

1.600 EUR

Antieke likeurkelder met glaswerk 2008
Antieke likeurkelder met glaswerk
Startprijs 180 EUR
Bronzen fontein 2009
Bronzen fontein
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Oude messing vogelkooi met speelwerk 2010
Oude messing vogelkooi met speelwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hoorn des overvloeds 2011
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote 50-er jaren-stijl buste 2012
Grote 50-er jaren-stijl buste

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Vergulde wandkandelaren 2013
3 Vergulde wandkandelaren

Resultaat:

350 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren 2014
Twee bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Engelse boekensteun 2015
Engelse boekensteun

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse boekensteun 2016
Engelse boekensteun

Resultaat:

225 EUR

Stel Franse cassolettes, 1900 2017
Stel Franse cassolettes, 1900
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Horlogemakers gereedschap 2018
Horlogemakers gereedschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder 2019
Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Diorama hangkast 2020
Diorama hangkast

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Molukse kruidnagelboot 2021
Molukse kruidnagelboot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude barograaf 2022
Oude barograaf

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel 2023
Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel

Resultaat:

160 EUR