Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
3086 Resultaten
4x Chinees porselein
7802
4x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein
7803
3x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (11x)
7804
Lot Chinees porselein (11x)

Resultaat:

400 EUR

Lot Chinees porselein (7x)
7805
Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese kommen
7806
3x 18e Eeuwse Chinese kommen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden
7807
3x Familie Rose borden

Resultaat:

100 EUR

9x Chinese borden, divers
7808
9x Chinese borden, divers
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Chinese kop en schotels
7809
6x Chinese kop en schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Diverse Chinese kopjes (6x)
7810
Diverse Chinese kopjes (6x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Divers Chinees
7811
9x Divers Chinees

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Capucijner kop + schotel
7812
2x Capucijner kop + schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
1x Chinese kop en schotel
7813
1x Chinese kop en schotel

Resultaat:

275 EUR

6 Delen jade
7814
6 Delen jade
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Chinese Imari kop + schotels
7815
6x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

400 EUR